Vyhrajte balíček cien s animákom EMOJI FILM


Obľúbené postavičky prichádzajú zo smartfónov na filmové plátna! Celovečerná animovaná komédia, v ktorej spoznáte tajomstvá sveta, ktorý si každý z nás nosí vo vrecku, sa už čoskoro objaví vo vašich kinách a vy môžete svojim ratolestiam spraviť radosť v podobe darčekového balíčka plného smajlíkovských cien.


Rušné mesto Textopolis sa nachádza v četovacej aplikácii a obývajú ho Emoji. Ich životný cieľ je jednoduchý - chcú byť vyvolení a použití majiteľom telefónu pri ďalšej konverzácii. Energický Gene sa však od ostatných Emoji líši. Narodil sa s množstvom emócií, čo mu komplikuje život. Rozhodne sa preto stať sa normálnym a s pomocou svojho najlepšieho priateľa Daj na to a známej Hekerky sa vydáva na cestu ostatnými svetmi – aplikáciami v telefóne - aby objavil kód, ktorý by ho “opravil”. Celý telefón však čelí veľkej hrozbe a jeho záchrana padá na plecia práve tejto zvláštnej trojice.

*************************************************************************************************************

Zapojte sa do súťaže a traja z vás môžu vyhrať balíček cien s filmom EMOJI FILM, ktorý obsahuje obal na tablet, set pohyblivých nálepiek a detské tričko.

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž prebieha od 7.8. - 27.8.2017.

Viac v pravidlách súťaže.

*************************************************************************************************************
Súťažné ceny:

Emoji_cena


* ceny do súťaže venoval ITA FILM

*************************************************************************************************

Súťažné otázky:

a.) Textopolis
b.) Četovce nad Statusovom
c.) Smajlín

Nevieš? Nevadí! Tu je pomôcka

Kontaktný formulárŠtatút súťaže