Vernostný klub J&T BANKY získal ocenenie

30.01.2013 (17:00)

 
 
Vernostný klub J&T BANKY MAGNUS získal od cestovnej kancelárie Satur cenu za najlepšieho partnera roku 2012. Ocenenie Satur Award mu patrí za úspešnú podporu a spoluprácu s luxusnou značkouExclusive by Satur, ktorá predstavila v poradí už druhý katalóg najexkluzívnejších hotelov a destinácií sveta.

„V J&T BANKE sa spájame iba s najlepšími, či už sú to prestížne značky, zvučné a slávne mená, a preto sme sa rozhodli vytvoriť partnerstvo s cestovnou kanceláriou Satur. Je nám potešením, že v tomto ročníku získal ocenenie práve klub MAGNUS a zároveň verím, že naša vzájomná spolupráca sa bude v budúcnosti i naďalej prehlbovať. Vďaka tomu budeme môcť priniesť klientom ešte väčšie množstvo výhod a benefitov“, uvádza obchodná riaditeľka Prémiového bankovníctva Anna Macaláková. 

Vzájomnú spoluprácu s J&T BANKOU odcenil aj Satur. "Vďaka partnerstvu s klubom MAGNUS sa nám podarilo osloviť široký okruh potenciálnych klientov, ktorí cestovali do rôznych dovolenkových destinácií z ponuky Exclusive by Satur za najvýhodnejších podmienok na trhu“, prezrádza predsedkyňa predstavenstva CK Satur Eleonóra Fedorová  a zároveň dopĺňa, že spojením oboch značiek sa nám podarí posunúť úroveň služieb cestovného ruchu na Slovensku o čosi vyššie. 

Cestovná kancelária Satur udeľuje ocenenie Satur Award svojim najlepším domácim a zahraničným partnerom a predajcom už od roku 2005. V jednotlivých kategóriách ako sú top destinácia, top hotel a top partner roka vychádza z hodnotení samotných klientov, resp. z úspešnosti vzájomnej spolupráce a obchodných zámerov.  
Zdroj: J&T BANKA, Foto: J&T BANKA