Aj pri online-bankingu cez mobil sme vystavení elektromagnetickému žiareniu

Autor: (PR správa)
31.05.2016 (15:50)

Každý deň trávime čoraz viac času používaním tabletov či mobilných a inteligentných telefónov. Okrem iného ich stále viac využívame tiež na online-banking.

V dnešnej dobe zďaleka nedržíme mobil v ruke iba pri telefonovaní. Čítame maily, trávime čas na sociálnych sieťach, komunikujeme s našimi obchodnými partnermi. Čoraz častejšie tiež využívame mobily či tablety na kontrolu našich bankových účtov a riadenie našich financií. Banky nám okrem klasického internetového bankovníctva ponúkajú zaujímavé mobilné aplikácií a my ich veľmi radi využívame.

Elektromagnetické žiarenie

Žiarenie emitované z mobilných telefónov, veží mobilných operátorov, wi-fi, televíznych a rádiových vysielačov, ale tiež žiarenie z mikrovlnnej trúby, je nazývané elektromagnetické žiarenie. Toto predstavuje pre živé bytosti závažné zdravotné nebezpečenstvo.

Malý čip, ktorý spôsobí veľkú zmenu

Aktívny hovor vytvára nízkofrekvenčné magnetické pole v tesnej blízkosti mobilného telefónu, ale jeho úrovne nie sú konzistentné – obsahujú medzery a špičky, tzv. gradienty. Čip WAVEEX rozkladá tieto gradienty na plynulé prechody, ktoré vytvárajú magnetické polia znesiteľné pre náš organizmus.

Waveex

WAVEEX je čip trojuholníkového tvaru, ktorého 5 strieborných vrstiev redukuje elektromagnetické vlny. Je testovaný a certifikovaný. Lepí sa priamo na batériu alebo čo najbližšie k batérii či inému zdroju. WAVEEX chráni ľudský organizmus nepretržite, bez ohľadu na typ používaného zariadenia alebo spôsob jeho použitia. Je vedecky overené, že WAVEEX vyrovnáva špičky magnatických polí, bráni zmenám v krvnom profile a znižuje úrovne telesnej záťaže.
Zdroj: www.waveex.sk, Foto: waveex.sk