"Happy week" Odmena za odporúčanie až 150 eur!

Internetová banka mBank opäť odmeňuje za odporúčanie!

Za nové založené kontá môže získať každý odporučiteľ na svoj účet príjemných 150 eur. Odmenu dostanú aj noví klienti. Akcia je však časovo obmedzená.
Úlohou už existujúcich klientov je odporučiť rodine, kamarátom či známym v týždni od 23.4. do 30.4. zriadiť si osobný účet mKonto, alebo podnikateľský účet mKonto Biznis a dostať tak odmenu 25 eur. Odporučitelia majú možnosť získať šesťnásobok tejto odmeny, ak navrhnú viac ako jedného svojho známeho. „Pre každého odporučiteľa je stanovený maximálny limit 6 nových účtov. Maximálna výška odmeny je tak 150 eur,“ uviedla riaditeľka marketingu mBank pre Českú republiku a Slovensko Tereza Froňková.

Odmena aj pre nových klientov

„Chceme odmeniť existujúcich aj prichádzajúcich klientov za to, že svoje mKonto využívajú a radi ho osobne ďalej odporúčajú,“ vysvetlila cieľ akcie Froňková. Banka však myslí aj na novo prichádzajúci klientov. „Každému, kto si na základe odporúčania otvorí u mBank účet mKonto alebo mKonto Biznis, na tento účet pripíše 20 eur,“ doplnila s tým, že rozhodujúci je dátum podania žiadosti na vytvorenie nového konta v mBank.

Trvanie akcie

od 23.4. do 30.4.2018

Viac informácií nájdete tu.

Zdroj: mBank