Kde vám ponúknu Štartovaciu pôžičku s 0% úrokom?

16.02.2018 (09:00)

Slovensko patrí medzi krajiny s najrýchlejšie rastúcim objemom spotrebných úverov. Vlani bol dosiahnutý nový rekord, keď si ľudia požičali 4,56 miliardy eur, často krát aj za nevýhodných podmienok. Pre všetkých, ktorí rozmýšľajú o úvere a rozhodujú sa ktorú banku zvoliť, máme dobrú správu.


Ešte nemáte v Poštovej banke úver?

Priemerná úroková sadzba na spotrebné úvery bola vlani v decembri na úrovni 9,11 % p.a. Pár rokov dozadu to bolo necelých 13 % p.a.. Dnes je tomu úplne inak. Všetkým, ktorí v Poštovej banke ešte nemajú úver ponúka Poštová banka možnosť vyskúšať si aké je splácať úver s 0 % úrokom. Podľa potreby sa záujemca môže rozhodnúť pre jednu z troch súm, a to 600 eur, 800 eur alebo 1000 eur so splatnosťou 20 mesiacov. Navyše v prípade, ak sa rozhodne, že Štartovaciu pôžičku bude čerpať na osobný účet Poštovej banky, neplatí za jej poskytnutie poplatok. Tí, ktorí sa rozhodnú čerpať Štartovaciu pôžičku na účet v inej banke, zaplatia poplatok vo výške 4 % zo sumy úveru.

Štartovaciu pôžičku môžu klienti využiť od 15. februára 2018 skutočne na čokoľvek. „Je na nich, či ňou splatia dlh na kreditnej karte, vyrovnajú povolené prečerpanie, uhradia nečakane vysokú faktúru v autoservise, nedoplatky za elektrinu, alebo vďaka nej vyriešia otázku, kde vziať na marcové zaplatenie daní. Keďže Poštovej banke nebudú platiť žiadne úroky, ušetria nemálo peňazí,“ dodáva hovorkyňa Poštovej banky Lýdia Žáčková.

Odporucame
  • Ako pomáha Nadácia Poštovej banky?
  • Poštová banka je druhým NAJzamestnávateľom
  • Na pošte sa zvyšuje komfort služieb
  • Na čo prišli šikovní analytici z Poštovej banky

Štartovaciu pôžičku si záujemcovia môžu vybaviť na každej pošte, ako aj na ktoromkoľvek z 322 pracovísk „Banka na pošte“, ktoré boli v úvode roka zriadené na 203 vybraných poštách. Ide o známe PFS, ktoré prešli modernizáciou a po novom na nich pracujú zamestnanci banky. Zákazníkom tu poskytujú kvalitnejšie služby v komfortnejšom prostredí. „Klientom na týchto špecializovaných pracoviskách na vybraných poštách ponúkame takmer všetky produkty, ktoré nájdu na pobočke. A práve na pracovisku „Banka na pošte“, ako aj na všetkých PFS na viac ako 1 500 poštách môžu požiadať aj o Štartovaciu pôžičku s 0 % úrokom,“ dodáva hovorkyňa banky L. Žáčková.

Viac informácií nájdete na www.postovabanka.sk.


Poštová banka pôsobí na slovenskom trhu už 25 rokov. S viac ako miliónom klientov patrí v oblasti retailu k najsilnejším bankám. Jej vlastnú sieť tvorí 50 pobočiek, 216 bankomatov a svoje služby poskytuje aj na viac ako 1 500 poštách po celom Slovensku. Jej klienti majú k dispozícii viac ako 7 000 miest na výber hotovosti. Štandardnú ponuku bankových produktov a služieb dopĺňajú poistné produkty, podielové fondy a dôchodkové sporenie v druhom pilieri.

PR Servis


Zdroj: Poštová banka, Foto: redakcia