Mobil ako darček by mal byť chránený nálepkou

Autor: (PR správa)
12.12.2016 (09:00)

Ak uvažujete o darčeku pod stromček pre vaše dieťa a plánujete Ježiška požiadať o mobil, nezabudnite si naštudovať aj jeho možné negatívne účinky.
Mobily totiž vyžarujú elektromagnetické žiarenie, ktoré môže vplývať na ľudský organizmus, a špeciálne na deti. Odborníci tvrdia, že deti majú nižšiu hustotu kostí a v tele viac vody, čo im umožňuje prijímať viac elektronického smogu ako dospelým.

Následky častého používania mobilu v dôsledku pôsobenia elektromagnetického smogu sa nemusia na vašom dieťati prejaviť ihneď, ale až za niekoľko rokov. Prejavy jeho škodlivého účinku sú napríklad v únave, bolestiach hlavy či v poruchách spánku.

Zdravie vašich detí sa dá chrániť s technológiou WAVEEX. Tá zabezpečuje mechanickú ochranu proti elektromagnetickým vlnám v podobe nálepky s čipom, ktorú nalepíte na mobil. Je to jednoduché a stojí vás to iba  19,90 eur. V porovnaní s cenou mobilu bagateľ – a v porovnaní so zdravím Vášho dieťaťa na nezaplatenie.

16 05 Waveex button Kupit Waveex

Následky častého používania mobilu v dôsledku pôsobenia elektromagnetického smogu môžete znížiť ďalej aj tým, že deťom vysvetlíte, že nemajú volať príliš dlho a že mobil majú pri volaní držať aspoň 30 cm od tela (tj používať hlasitý odposluch). Naučte ich tiež, aby si v noci nenechávali mobil pri posteli - hoci aj v spiacom režime - lebo aj počas neho telefón vyžaruje žiarenie.

WAVEEX je čip trojuholníkového tvaru, ktorého 5 strieborných vrstiev redukuje elektromagnetické vlny. Je testovaný a certifikovaný. Lepí sa priamo na batériu alebo čo najbližšie k batérii či inému zdroju.

Viac informácií o čipe získate v tomto krátkom videu:
 Zdroj: www.waveex.sk, Foto: waveex.sk