Objavte nový rozmer investovania do realít Správa obsahuje video

06.11.2017 (14:00)

PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ POŠTOVEJ BANKY, správ. spol. a.s. (ďalej aj PRVÁ PENZIJNÁ) má za sebou 10 úspešných rokov s fondom NÁŠ PRVÝ REALITNÝ o. p. f. Za obdobie svojho pôsobenia sa stal najväčším fondom nehnuteľností na Slovensku s mnohými oceneniami, preto sa spoločnosť rozhodla posunúť hranice úspechu ešte ďalej.


Na trhu teraz môžeme privítať nový fond nehnuteľností Office real estate fund o. p. f.!

Fond Office real estate fund o. p. f. vznikol v roku 2017, ako špeciálny fond nehnuteľností určený i náročným klientom, ktorí očakávajú vyšší výnos v strednodobom horizonte. Fond sa zameriava na starostlivo vybrané investičné projekty na Slovensku i v zahraničí.

Projekty zahŕňajú:

- kvalitné nájomné projekty s dlhodobými nájmami veľkých zahraničných firiem
- dlhodobé investície do administratívnych budov, či business centier v lukratívnych lokalitách
- renomované nehnuteľnosti vrátane príslušenstva a iné investície úzko prepojené s realitným trhom

Office real estate fund predstavuje pre všetkých investorov skvelú príležitosť podieľať sa na lukratívnych projektoch, na ktorých by samostatne nemohli participovať, vzhľadom na výšku investície. Cieľom PRVEJ PENZIJNEJ SPRÁVCOVSKEJ SPOLOČNOSTI POŠTOVEJ BANKY, správ. spol. a.s. je zvýšiť exkluzivitu investícií a umožniť klientom (nielen inštitucionálnym) stať sa súčasťou renomovaných projektov ako VIP investori.

Uvedenie nového fondu PRVEJ PENZIJNEJ sprevádza i kampaň, počas ktorej majú všetci záujemcovia o investovanie možnosť zhodnotiť svoje peniaze formou investovania do fondu Office real estate fund o. p. f. za zvýhodnených podmienok. Marketingová akcia trvá od 01. 10. do 30. 11. 2017 a všetkým záujemcom ponúka možnosť investovať do fondu Office real estate fund o. p. f. so 100 % zľavou zo vstupného poplatku.
 

PREČO INVESTOVAŤ DO FONDU?

  • Možnosť vstúpiť do sveta profesionálnych investorov a participovať na lukratívnych projektoch na Slovensku i v zahraničí
  • Vo fonde Office real estate sa zameriame iba na nájomné projekty, administratívne a business budovy, ktoré prinášajú do fondu stály prínos zisku plynúci z nájmov
  • Možnosť vyššieho zhodnotenia investície v porovnaní s inými bankovými produktmi
  • Príležitosť investovať do rôznych druhov nehnuteľností a realitných spoločností, čím sa riziko investície rozkladá
Viac informácií nájdete na www.penzijna.sk/office-real-estate-fund

(PR správa)
 
Zdroj: PPSS, Foto: PPSS