Keď máte hypotéku aj bývanie pod kontrolou

19.03.2018 (08:30)

Predstavte si, že odídete z domu a o chvíľu vás aplikácia v smartfóne upozorní na to, že ste zabudli zatvoriť okno či dvere. Chytré, však? Mať neustály prehľad nad svojou domácnosťou, keď nie ste práve doma, dnes už nie je vôbec utópia.Trendy v bývaní týkajúce sa bezpečnosti nabrali digitalizáciou nové rozmery. V minulosti ste pred odchodom zo svojho príbytku obehli celú domácnosť, aby ste skontrolovali, či je všetko v poriadku. Dnes vás na to dokáže upozorniť aplikácia, ktorú máte nainštalovanú priamo vo svojom smartfóne, tablete alebo v smarthodinkách.

Dokonalé prepojenie

Byť „online prepojený“ so svojím domovom umožňujú nielen rôzne inteligentné riešenia, ale aj služba Magenta SmartHome od Telekom, ktorú v týchto dňoch získate k hypotéke od ČSOB až na 1 rok bezplatne. Vďaka prepojeniu hypotéky a tejto služby získate cez svoje mobilné zariadenie prehľad tak o svojej domácnosti, ako aj o svojich financiách. Navyše, prostredníctvom aplikácie ČSOB SmartBanking môžete realizovať aj mimoriadne splátky hypotéky.

Aby bolo doma všetko v poriadku

Cíťte sa vo svojom novom domove pohodlne a bezpečne. Zriaďte si k hypotéke od ČSOB službu Magenta SmartHome, s ktorou získate:
  • bezplatnú inštaláciu služby technikom Telekomu v hodnote 39,99 €,
  • dverový senzor k základnému balíku navyše,
  • až 1 rok využívania služby Magenta SmartHome bezplatne vďaka odmene od ČSOB v hodnote 131,88 €.
  • Viac informácií o Hypotéke so SmartHome sa dozviete na ČSOB - hypotéka SmartHome

PR servis
Zdroj: ČSOB , Foto: ČSOB