Archív správ

Stresové testovanie potvrdilo odolnosť bankového sektora

29.05.2023
Bankový sektor je schopný uniesť straty z potenciálnych rizík, ktorým by mohol čeliť v budúcnosti. Potvrdili to výsledky stresového testovania, ktoré simulovali významný prepad ekonomiky, silný rast nezamestnanosti a prepad svetového dopytu.

Radíme: Na čo si dať pozor pri nebankových pôžičkách

29.05.2023
Veľa Slovákov má skúsenosť s pôžičkou od nebankovej spoločnosti alebo s kúpou na splátky. Vďaka prísnej regulácii štátu v tomto segmente sa situácia zlepšila. Stále sa však nájdu spoločnosti, ktoré sa snažia pravidlá obísť, na čo v konečnom dôsledku doplatí spotrebiteľ. Poradíme vám, ako sa rýchlo zorientovať a zistiť, či ide o osvedčeného alebo naopak nepoctivého poskytovateľa úveru.

Správne poistenie auta na dovolenku vyrieši veľa problémov

29.05.2023
Chystáte sa tento rok na dovolenku autom? Bude to Chorvátsko, Taliansko, Bulharsko alebo iná obľúbená dovolenková destinácia Slovákov? Naplánujte trasu, kúpte si diaľničné známky, skontrolujte svojho motorového tátoša a môžete vyraziť. Ešte predtým však nezabudnite na jednu dôležitú vec – uzavretie správneho poistenia auta. Práve to totiž za vás dokáže vyriešiť množstvo problémov.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »