Hypotéky

Zelené hypotéky

25.01.2023 - Pozrite si, ktoré banky podporujú kúpu energeticky úsporných nehnuteľností . Ušetriť môžete na úrokoch i poplatkoch.

Kedy opäť klesnú úroky na hypotékach?

30.12.2022 - V posledných mesiacoch zažíva realitný trh veľké zmeny. Budú nehnuteľnosti ešte drahšie? Kedy klesnú úroky na hypotékach? Oplatí sa vyčkávať s kúpou resp. predajom?

Hypotéka na rozostavaný dom

31.10.2022 - Financovanie výstavby rodinného domu patrí medzi najzložitejšie hypotéky. Prečítajte si skúsenosti a odporúčania odborníkov z praxe.

Mimoriadne vklady vám pomôžu ušetriť na hypotéke

24.10.2022 - Zákon umožňuje klientom robiť mimoriadne vklady na hypotéke do 20% z aktuálneho zostatku istiny bez poplatku za predčasné splatenie. V niektorých bankách vám dovolia mimoriadne splatiť viac. Tiež bez poplatku. Pozrite si, koľko dokážete pri mimoriadnych vkladoch ušetriť.

Ktoré banky poskytujú najviac úverov na bývanie?

18.10.2022 - Pri žiadosti o hypotéku si ľudia niekedy vyberajú banku, v ktorej majú bežný účet, niekedy si nechajú poradiť od hypotekárnych špecialistov, niekedy sa rozhodnú na základe reklamy, alebo odporúčania známeho. Pozreli sme sa nato, koľko hypoték poskytnú jednotlivé banky.

5 tipov, ako sa vyhnúť najbežnejším chybám pri výbere hypotéky

17.10.2022 - Bežný človek s vybavovaním hypotéky zvyčajne nemá žiadne skúsenosti. Skompletizovať všetky doklady a dodržať postupnosť jednotlivých krokov býva niekedy náročné. Predtým však musíte urobiť najdôležitejší krok a to vybrať si hypotéku. Nesprávne rozhodnutie vás totiž bude sprevádzať ešte niekoľko rokov.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »