Bežné účty

Poistenie vkladu (Fond ochrany vkladov)

12.12.2022 - Viete, do akej výšky sú poistené vaše peniaze v banke a ako by ste sa k nim dostali? V súčasnosti je bankový sektor v dobrej kondícii, no oplatí sa vedieť, čo by vás čakalo, ak by sa vaša banka dostala do problémov.

Prehľad detských účtov

22.09.2022 - Detské účty sú atraktívne najmä tým, že ich banky ponúkajú bez poplatkov. Odborníci tvrdia, že detský účet je dobrý spôsob ako potomka naučiť hospodáriť s peniazmi. Na účet môže dostávať vreckové a rodičia majú prehľad, ako s peniazmi dieťa nakladá.

Nenaleťte podvodníkom s láskou

25.07.2022 - Modus operandi podvodníkov s láskou je vždy rovnaký – chcú si, získať dôveru obete s cieľom vymámiť od nej finančné prostriedky. Mnohokrát ide aj o celoživotné úspory.

Aká je optimálna výška vreckového?

19.08.2021 - Rodičia často stoja pred otázkou, od akého veku začať deťom dávať vreckové, ako často a v akej výške. Aj vreckové má svoje pravidlá, ktoré keď dodržíte, naučíte dieťa rozumne hospodáriť s peniazmi.

Ponuka účtov zadarmo sa rozšírila o Smart účet

09.07.2021 - Účet zadarmo bez akýkoľvek podmienok ponúka na Slovensku len zopár bánk. Niektoré banky ich majú v ponuke dočasne rámci marketingových akcií, inde účet zdarma dostanete v štandardnej ponuke. Pozrite si, kde za účet neplatíte.

Ako ušetriť na finančných produktoch?

01.02.2021 - Aj keď nie ste odborník na financie, dokážete využívať služby banky bez poplatkov a na úveroch ušetriť desiatky euro mesačne. Poradíme ako nato.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 »