Spotrebné úvery

Zelené pôžičky - prehľad všetkých EKO úverov na trhu

23.01.2023 - Banky motivujú ľudí k nákupu ekologických produktov aj zvýhodnenými podmienkami na úveroch. Zelené pôžičky navyše môžete využiť ako doplnkový zdroj financií k štátom poskytovanej dotácii. Banky.sk pripravili prehľad úverov i zliav.

Osem rád, ktoré môžu pomôcť pri výbere pôžičky

27.07.2022 - Pôžičky sú dnes ľahko dostupné, stačí pár klikov. Avšak, predtým ako urobíte posledný klik a zadlžite sa na niekoľko rokov, zvážte niekoľko faktov. Pozrite si, ktoré parametre by ste určite nemali podceniť.

Pôžičky s úrokom 0% ponúka viacero bánk

13.10.2021 - Už niekoľko rokov sú úroky na úveroch rekordne nízko. Ako prvá na Slovensku ponúkla pôžičku s 0% úrokom mBank, v súčastnosti však nie je jediná. Pozrite si, aké limity majú tieto pôžičky a z čoho si môžete vyberať.

Aké možnosti financovania má startup?

23.09.2021 - Viac ako 90% novo-založených startupových projektov skončí už v prvom roku. Jedným z najčastejších dôvodov zlyhania je nedostatok finančných zdro-jov. Okrem dobre načasovaného biznis nápadu sú finančné zdroje nevyhnutnosťou, ktorá je kľúčová pre úvodný, ako aj nasledujúci rozvoj startupu.

Pozor na podvodné pôžičky!

20.09.2021 - Aj v súčasnosti sa môžete stretnúť s podvodnou formou poskytovania pôžičiek. Poradíme vám, ako rozpoznať, že sa jedná o podvodnú pôžičku a kde si môžete overiť, či spoločnosť má potrebné povolenia.

Kreditná karta má svoje výhody aj nevýhody. Poznáte ich?

27.01.2021 - Akonáhle máte stabilný príjem alebo vám schvália hypotéku a banka vás vyhodnotí ako spoľahlivého klienta, ponúkne vám kreditnú kartu. Mali by ste však vedieť, že kreditná karta je úverový produkt. Zvyčajne sa rýchlejšie dozviete o jej výhodách, no dobré je poznať aj druhú stranu mince.

Kreditka je dobrý sluha ale zlý pán

11.12.2020 - Nakupovanie cez kreditnú kartu nebolí, lebo nemíňate svoje peniaze, ale peniaze banky. Ak ich však nesplatíte načas, čakajú vás vysoké úroky.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 »