Najočakávanejšie DVD tohto roka: Film Čiara si teraz môžete pozrieť aj s doposiaľ neuvedenými scénami

04.12.2017 (12:30)

Už 4. 12. 2017 si na pultoch všetkých dobrých obchodov budú môcť fanúšikovia úspešného filmu Čiara zakúpiť jeho DVD verziu. Okrem úspešného filmu sa môžu diváci tešiť na špeciálne bonusy ako vystrihnuté scény či komentár režiséra Petra Bebjaka.V predvianočnom čase prichádza do predaja DVD verzia filmu Čiara z dielne producentky Wandy Adamík Hrycovej, ktorý v kinách žne samé úspechy už od svojho uvedenia. So svojou takmer 330 tisícovou návštevnosťou patrí medzi najúspešnejšie a najnavštevovanejšie filmy v histórii slovenskej kinematografie. Na základe národnej nominácie na Cenu akadémie, tento film môže ešte poriadne zamiešať karty a odniesť si z jubilejného 90. ročníka aj svojho Oscara.
 
Okrem skvelých hereckých výkonov v podaní Tomáša Maštalíra, Emílie Vašáryovej, Zuzany Fialovej, Andyho Hryca a ďalších, filmu dominuje aj výborná a kvalitná hudba. Aj na DVD sa môžu diváci tešiť na titulná pieseň „Hej, Sokoly“ od IMT Smile a Ondreja Kandráča, ktorá sa stala letným hitom či pieseň „Oyfn Pripetchik“, ktorú naspievala Anka Repková a hudobný aranžmán k nej pripravil Slavo Solovic.

Zaujímavým bonusom pre fanúšikov filmu sú určite vystrihnuté scény filmu, kde budú môcť uvidieť vylomeniny detského gangu, romantickú scénu Tomáša Maštalíra a Zuzany Fialovej v jazierku, ale aj postavy Vice Kerekes a Milana Ondríka, ktoré sa v konečnej verzii filmu vôbec neobjavili.
     
DVD ČIARA_3D

 
DVD tiež bude obohatené o komentár režiséra Petra Bebjaka, ktorý poodhalí kde a ako sa jednotlivé scény nakrúcali. Diváci si ho budú môcť pozrieť aj s českými a anglickými titulkami.

Odporúčaná cena: 9,99 €.

 
Zdroj: Bonton Film, Foto: Bonton Film