Aj v júli nás banky lákajú na zľavy

Autor: Nina Kusá
16.07.2015 (20:00)

Minulý mesiac sme vám priniesli informácie o letných súťažiach v bankách. V dnešnom článku sme zacielili pozornosť na nové bankové lákadlá. Či už chcete sporiť, požičať si alebo využívate platby kartou, zbystrite a prečítajte si prehľad aktuálnych ponúk v bankách. ČSOB
– Platiť kartou 100jí za to 
 

ČSOB banka pripravila pre svojich klientov špeciálnu ponuku. Pri využívaní vašich platobných kariet naplno vás banka počas leta odmení. Ak v období od 1. 7. 2015 do 30. 9. 2015 uskutočníte platbu vo výške minimálne 10 €, budete zaradení do žrebovania o peňažné výhry. Platiť možno debetnou platobnou kartou vydanou ČSOB k bežnému účtu alebo ČSOB Balíku služieb alebo ČSOB kreditnou platobnou kartou. Každý mesiac sa žrebuje 10 výhercov o čiastku 100 €. Spolu sa tak hrá o 30 peňažných výhier v celkovej výške 3 000 €.

Máte otázku týkajúcu sa platobných kariet či platenia v zahraničí?

 

mBank– Cestovné poukazy v hodnote 100 eur


Letná akcia od mBank prináša všetkým novým klientom výhodu v podobe Cestovného poukazu v hodnote 100 €. Dovolenkový poukaz získate ak si založíte bežný účet mKonto či mKonto Biznis alebo požiadate o niektorý úvervý produkt. Na výber máte: mPôžičku Plus, mHypotéku, mKreditku a mRezervu. Podaním žiadosti či podpísaním Zmluvy o poskytnurí úveru tak klient získava nárok na Cestovný poukaz v hodnote 100 EUR. Platný kód cestovného poukazu bude klientovi zaslaný elektronicky na e-mailovú adresu uvedenú v žiadosti. Klient má nárok najeden cestovný poukaz k jednému typu produktu.

Poukážku získajú aj existujúci zákazníci, ktorí odporučia produkty mBanksvojim priateľom a známym. Uplatniť cestovnú poukážku je možné pri nákupe krátkodobého pobytu nielen na Slovensku, ale aj v Čechách, Maďarsku, Rakúsku, Švajčiarsku, Nemecku či Francúzsku. Akcia prebieha v čase od 1.7. do 31.8.2015, pričom poukážky majú dvojročnú platnosť až do 30. júna 2017.

Neprehliadnite

Tatra banka– Odmena za pôžičku i sporenie

Tatra banka pripravila až dve špeciálne ponuky pre svojich klientov. Aktuálne láka zvýhodneným úročením na sporiacich produktoch Termínovaný vkladTB s ročnou viazanosťou a Smart fondTB. Na Termínovanom vkladeTB môžete získať vyšší úrok o1 % p.a. Stačí vložiť minimálne 500 EUR na Termínovaný vkladTBa investovať rovnakú sumu do Smart fonduTB. Ponuku môžete využiť do 14.8.2015.
Druhým lákadlom Tatra banky je akciová ponuka k úverovému produktu -bezúčelový úver Classic. Prvú splátku úveru za vás toto leto zaplatí banka. Výhodou tohto úveru je, že vám ho schvália do 24 hodín a peniaze môžete použiť na čokoľvek.
Foto: Ivan Sedlák