Poštová banka prináša Lepšiu splátku s úrokovou sadzbou od 4,9 % ročne a súťaž o produktové benefity k tomu

02.03.2022 (15:00)

Poštová banka spúšťa od 1. marca kampaň ku konsolidačnému úveru Lepšia splátka, ktorá je dostupná s úrokovou sadzbou od 4,9 % ročne. Je určená tak pre klientov, ako aj neklientov Poštovej banky. Od 1. marca je navyše bez poplatku za poskytnutie spotrebiteľského úveru.

Lepšia splátka pomôže optimalizovať rodinné financie

Konsolidácia, teda spojenie viacerých úverov do jedného výhodnejšieho, je ideálnym riešením pre klientov, ktorí potrebujú zastabilizovať svoju finančnú situáciu a efektívne vyriešiť viacej úverov naraz. Spotrebiteľský úver Lepšia splátka je možné využiť na splatenie bankových a nebankových úverov vrátane splátkového predaja, kreditných kariet a debetov na osobnom účte. Klient tak bude splácať len jeden úver, to znamená jednu splátku, čím môže ušetriť aj niekoľko desiatok eur mesačne. Navyše tým získa väčší prehľad vo svojich financiách. V prípade potreby si klient môže konsolidačný úver navýšiť.

Lepšia splátka má množstvo výhod

Lepšiu splátku je možné si nastaviť podľa svojich možností a potrieb. Výška úveru je flexibilná, od 300 eur až do 30 000 eur. Doba splácania variuje od 1 do 8 rokov. Lepšia splátka je dostupná pre klientov od 18 až do 69 rokov s pravidelným príjmom, patrí sem aj dôchodok. Samozrejmosťou je aj možnosť poistiť si splácanie úveru, čo pomôže minimalizovať riziká spojené so zmenou ekonomickej situácie v rodine. Lepšia splátka je dostupná vo všetkých regiónoch, na vybraných obchodných miestach Slovenskej pošty a na všetkých pracoviskách banky na pošte. Možnosť požiadať o úver majú klienti aj online, prostredníctvom Internetbankingu alebo telefonicky cez infolinku.
  • Výhodná úroková sadzba už od 4,9 % p. a.
  • Výška pôžičky od 300 € do 30 000 €.
  • Splatnosť od 1 do 8 rokov.
  • 100 % zľava z poplatku za poskytnutie úveru,
  • Ponuka platí pre refinancovanie existujúcich úverov.

S výhodnou úrokovou sadzbou už od 4,9 % ročne aj Dobrá pôžička

Pokiaľ klient nemá iné úvery a tým pádom potrebu konsolidovať, ale má záujem o bezúčelový spotrebný úver, rovnaké benefity môže získať aj s Dobrou pôžičkou. Banka aj v tomto prípade ponúka rovnaké benefity ako pri Lepšej splátke – úrokovú sadzbu od 4,9 % ročne a 100 % zľavu z poplatku za poskytnutie spotrebiteľského úveru. Výška úveru je od 300 eur až do 30 000 eur a doba splácania sa dá nastaviť od 1 do 8 rokov. Rovnako je dostupná na vybraných obchodných miestach Slovenskej pošty a na všetkých pracoviskách banky na pošte, k dispozícii je prostredníctvom Internetbankingu a telefonicky cez infolinku.

Súťaž s Lepšou splátkou a Dobrou pôžičkou

Od 1. marca až do 31. marca 2022 bude prebiehať kampaňová súťaž až o 84 výhier. Do žrebovania budú zaradení všetci klienti, ktorí v tomto období uzatvoria zmluvu o spotrebiteľskom úvere (Lepšia splátka alebo Dobrá pôžička) a zároveň spotrebiteľský úver aj vyčerpajú. Žrebovanie prebehne štyrikrát v presne stanovených termínoch. Výhrou budú zaujímavé produktové benefity.

4x žrebovanie o:

  • 1x úrok 0% p. a. na spotrebiteľskom úvere na celé obdobie splatnosti.
  • 10x odpustenie poplatku za vedenie účtu na 6 mesiacov.
  • 10x 30 € na sporiaci produkt.
Informácie o spotrebných úveroch Poštovej baky nájdete na https://www.postovabanka.sk/uvery-a-pozicky/.

(Tlačová správa)
 
Zdroj: Poštová banka, Foto: Poštová banka